Anna Świątkowska – Women in Tech Days

Anna Świątkowska

W pracy i życiu prywatnym łączy pasję do współpracy z ludźmi, rozumienia ich potrzeb oraz doradzaniu w rozwoju, z pasją do optymalizacji wszelakich procesów, w szczególności pozwalającej zyskać czas na to co najważniejsze. Absolwentka kierunku Inżyniera Oprogramowania i Sztuczna Inteligencja Wydziału Fizyki Technicznej, Matematyki Stosowanej i Informatyki na Politechnice Łódzkiej oraz Scientific Computing na Universtiry of Jyväskylä w Finlandii.

Od 18 lat pracuje na menedżerskich stanowiskach w globalnym dziale IT w Warszawie w firmie Procter&Gamble.

Podczas swojej kariery zawodowej pełniła role: analityka systemów IT, projektanta rozwiązań IT (hurtownie danych, BI), kierownika projektów (wdrożenia systemów raportujących wykorzystywanych przez tysiące pracowników P&G), lidera zespołów project managerów i operations managerów (dbających o rozwój i działanie systemów CRM obsługujących dane o milionach konsumentów P&G z całego świata) oraz globalnego architekta (odpowiedzialnego za wybór platform chmurowych do współpracy wszystkich pracowników P&G).

Prywatnie mama dwóch córek, w których z pasją kształtuje zamiłowanie do dobrego jedzenia, gotowania, muzyki hard-rockowej i mądrego wykorzystywania technologii.