Emilia Burzyńska – Women in Tech Days

Emilia Burzyńska

Przygodę w firmie Procter & Gamble rozpoczęłam 15 lat temu, kończąc mgr inż. na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Uniwersytet Abertay w Szkocji i Studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej.

Prace w Procterze zaczęłam od objęcia roli Project Managera we wdrożeniach rozwiązań SAP DRP, SIP na terenie Europy później globalnych (praca z wieloma Partnerami zewnętrznymi, Konsultantami oraz działami Logistyki i Finansów w Europie). Trzy lata później objęłam posadę Leadera działu operacyjnego odpowiedzialnego za wprowadzania danych produktowych. Po tym okresie podjęłam wyzwanie (zwrot dla mnie o 360 stopni), które oferowała rola globalnego Service Managera w dziale IT pracującym bezpośrednio z działem Marketingu. Miałam za zadanie zbudowanie 3-letniej strategii rozwoju globalnego serwisu (odpowiedzialnego za systemy używane w działach Marketingu do aprobowania wydatków mediowych oraz systemów raportujących).

Obecnie obejmuje stanowisko Chief Information Oficer na obszarze Centralnej Europy. Prowadzę również zespół Innowacyjny na terenie Centralnej Europy, który współpracuje ze startupami, poszukując alternatywnych pomysłów do rozwiązywania wyzwań businessowych. Jestem odpowiedzialna za wdrażanie najnowszych rozwiązań Business Intelligence na terenie Europy.

Ostatnio moją pasją jest Cyberbezpieczeństwo.

Jestem pozytywnie nastawiona do życia i staram się dzielić moją energię z innymi oraz traktować każdy projekt jak kolejne wyzwanie. Wierzę w pracę w zespole z różnymi doświadczeniami, aby jak najlepiej wykorzystać to do osiągnięcia jak najlepszych wyników businessowych.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych chłopców, z którymi spędzam każdą możliwą chwilę oraz dzielę zamiłowanie do gier planszowych i podróży.