Jolanta Nowak – Women in Tech Days

Jolanta Nowak

Zarządzanie współczesną organizacją wymaga budowania kapitału ludzkiego w oparciu o potrzeby rynkowe i organizacyjne. Trudno wyobrazić sobie budowanie kapitału ludzkiego w organizacji, bez rozwoju osobistego pracowników oraz efektywnego przywództwa. Tworzenie kultury organizacyjnej, która inspiruje rozwój potencjału ludzkiego oraz odpowiada na wyzwania współczesności, jest moją aspiracją i stanowi powód, dla którego wybrałam pracę w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Napier w Edynburgu, ukończyłam studia magisterskie o kierunku Zarządzanie w biznesie i zarządzanie zasobami ludzkimi. Po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w międzynarodowej korporacji, w której miałam możliwość wykorzystać wiedzę w zakresie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi w praktyce. Przez ponad 10 lat pracowałam w takich miastach jak Edynburg, Londyn czy Luxemburg wspierając biznes w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Pracowałam m.in. dla InterContinental Hotel Groups  (IHG), GlaxoSmithKline (GSK), Koch Industries czy Avid Technologies obejmując role regionalne i globalne w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Od przeszło 6 miesięcy wspieram Cisco, odpowiadając za funkcje Human Resources (HR) w Polsce oraz współpracuje z liderami z obszaru Customer Experience z regionu EMEAR (Europe, Middle East Africa & Russia).

Poza pracą, z pasją podróżuję po świecie, odkrywając nowe smaki i poznając nowe kultury. Chętnie nawiązuję relację z osobami, które odważnie idą przez świat, nie boją się wyzwań oraz odznaczają się znakomitym poczuciem humoru.