Łukasz Foretek – Women in Tech Days

Łukasz Foretek

Swoją przygodę z komputerami zacząłem w wieku 8 lat od Commodore 64 i już od tego czasu wiedziałem, że moją pasją jest IT.

Ukończyłem studia na Politechnice Warszawskiej na wydziałach Inżynierii Produkcji oraz Zarządzania, gdzie podczas kursów Zarządzania Systemami Informacyjnymi odkryłem również swoją miłość do prowadzenia projektów oraz pracy w globalnych zespołach dzięki działalności studenckiej.

12 lat później robię to co lubię najbardziej w P&G – prowadzę globalne, multikulturowe zespoły i innowacyjne projekty w dziale Łańcucha Dostaw, dzięki którym mogę zmieniać przyszłość transportu na świecie. Dodatkowo miałem szansę być CIO dla fabryk P&G w Polsce, wdrażać nowe serwisy czy też rozwijać swoje umiejętności w różnych obszarach zarządzania. W wolnym czasie prowadzę szkolenia, coaching i mentoring, które pomagają uwolnić potencjał naszych innowatorów biznesu.

Jeśli zastanawiasz się nad tym jakie masz możliwości rozwoju kariery w IT czy też branży FMCG, interesujesz się Zarządzaniem Projektami lub Łańcuchem dostaw – serdecznie zapraszam na spotkanie!