Magdalena Haręźlak – Women in Tech Days

Magdalena Haręźlak

Laureatka III edycji konkursu “Staż w branży ICT dla studentek” promującego działania udziału kobiet w branży, organizowanego przez UKE w 2015 roku. Studia na kierunku Informatyka Wrocławskiej Wyżej Szkoły Informatyki Stosowanej ukończyła, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Przez cały okres studiów aktywnie angażowała się w życie studenckie, obejmowała stanowisko przewodniczącej Samorządu Studentów, organizowała Koła Naukowe. Jej praca inżynierska, w skróconej formie jako artykuł pt. „Aspekty bezpieczeństwa w protokole IPv6”, została opublikowana w 2017 r., natomiast praca magisterska pt. „Walidacja sieci celem zwiększenia bezpieczeństwa” została wykorzystana jako materiał szkoleniowy.

W swojej karierze w Cisco została dwukrotnie nagrodzona za wsparcie klienta podczas rozwiązania kompleksowych problemów: listopad 2017 Jovian Award „Customer Experience” oraz listopad 2020 Meritus „Trusted Expertise”. Od 2020 roku pełni funkcję Team Leadera wspierając grupę oraz Managerów od kwestii porad technicznych oraz operacyjnych. Jest zaangażowana w ulepszanie produktu Next-Generation Firewall, zgłaszając napotkane błędy, poprawiając dokumentacje oraz biorąc udział w testowaniu nowo zaimplementowanych funkcje. Brała udział w wirtualnym Cisco Live 2021 jako doradca klienta ds. zapory ogniowej w programie Meet the Engineer (MTE).

Prywatnie jest miłośniczką motoryzacji i w wolnym czasie zajmuje się naprawą oraz renowacją samochodów. Zbiera modele samochodów i marzy o własnym Fordzie Mustang z 64 lub 67 roku. Od wielu lat zajmuje się muzyką.