Małgorzata Wdówka – Women in Tech Days

Małgorzata Wdówka

Małgorzata Wdówka

Ericsson / Lider centrum szkoleń w Ericsson Polska

Po ukończeniu  kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Łódzkim rozpoczęłam karierę zawodową jako programista w firmie z sektora ICT. Chęć bliższej pracy z ludźmi szybko pchnęła mnie jednak w kierunku działań trenerskich. Zostałam członkiem zespołu trenerskiego, prowadząc szkolenia z zakresu rozwoju oprogramowania oraz zwinnego zarządzania projektami, a z czasem przejęłam rolę lidera zespołu, który prócz wspomnianych obszarów zajmował się także technologiami telekomunikacyjnymi oraz IP.

W kolejnych latach podejmowałam się wielu wyzwań: od wspierania rozwoju kompetencji w spółkach córkach na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji przez budowę oferty szkoleniowej na rynek zewnętrzny, wsparcie transferu wiedzy w międzynarodowych projektach, po tworzenie i implementację strategii rozwoju kompetencji dla organizacji. Obecnie w Ericssonie nadal dbam o rozwój kompetencji technicznych pracowników firmy oraz klientów.

Zapraszam Cię na sesję mentoringową jeśli chcesz porozmawiać o: drodze do bycia liderem, zwinnym i turkusowym zarządzaniu projektami, wystąpieniach publicznych i umiejętnościach prezentacyjnych oraz dzieleniu się wiedzą