Monika Dymper – Women in Tech Days

Monika Dymper

Jestem absolwentką Politechniki Rzeszowskiej, Wydziału Zarządzania i Marketingu, specjalizacja magisterska: Zarządzanie działalnością gospodarczą – zarządzanie przedsiębiorstwem.

Moje dodatkowe kwalifikacje zawodowe obejmują: Claritas Investment Certificate, CFA Institute; Association of Chartered Certified Accountants, BPP University, London UK FCCA;Certyfikat Ministerstwa Finansów.

W finansach pracuję od 2002 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczęłam w Londynie, gdzie przeniosłam się zaraz po ukończeniu studiów. W Londynie zdobyłam szerokie doświadczenie w finansach oraz ACCA Certification. W marcu 2014 roku wróciłam do Polski, aby pracować w UBS Investment Bank, gdzie przechodziłam przez proces transformacji procesów do Polski z USA i Wielkiej Brytanii dla Integrated Middle Office. Do Luxoftu przeniosłam się w styczniu 2018 roku. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i moją pasją jest jazda szybkimi samochodami.

Moja strategia zarządzania zespołem opiera się na inteligencji emocjonalnej. IE obejmuje zestaw umiejętności, które pomagają nam postrzegać, rozumieć, wyrażać, rozumować i zarządzać emocjami, zarówno w nas samych, jak i innych. Inteligencja emocjonalna stosowana w pracy dotyczy tego, jak inteligentnie wykorzystujesz emocje, aby uzyskać pozytywne rezultaty.